Category: OFFTOPIC

Busdriver na Dobrom Trhu

Zúčastnili sme sa na fajn akcii Dobrý Trh v Bratislave ktorá sa tentokrát konala na Jakubovom námestí.
Dobrý Trh je velmi príjemná udalosť, ktorá poskytuje priestor producentom kvalitných “domácich” potravín,
handmade výrobkov, predajcom rôznorodého tovaru, hudobníkom a aktivistickým organizáciám a dáva im možnosť
odprezentovať svoju činnosť na serióznej úrovni…


Continue reading

Stretko v Kremnici

Viem ze je to narychlo ale ak by bol zaujem 30 april alebo 14 maj v Kremnici.  Pierko a Pajko Vas radi uvidia na chatke. Neviem co napisat iba ze sme Vas uz dlhsiu dobu nevideli , nepoculi a niektorych aj ine. Tesime sa na Vas. Napiste do komentu ktory datum by bol lepsi.  Do ZBUZDRAVENIA prietelia.

Kameňák 2010 – propozície

Čau banda! Čerstvé správy od Kaca pre Busdrajverov: Sobota 12.6.2010, príchod na Kameňák do 10.00 hod. (aby sa stihla klobáska), po nej odjazd smer Rakúsko (cca 150 km jazda),  traktorové múzeum (obedík), Valtice zámok (koštovka vína), návrat na Kameňák, jedlo, pivo a živá hudba do rána (teda do kým kto vydrží, ako obvykle).

Prichádza 2009, čo nám prinesie?

pf2009.jpg“Milí busdravjeri, perspektívni busáci, priatelia! Želám nám všetkým rok, ktorý nám prinesie VIAC pokory, odvahy k pravde, sebapozania. A tudíž viac lásky voči druhým, aj voči sebe. V tom nech nám pomáha humor všemocný a dobro v nás! Amen 🙂
Pandero”

S radosťou som pridal dva Simonove Tripreporty, ku ktorých napísaniu sa konečne odhodlal a tým nám umožnil prežiť aspoň chvíľkovo spolu s ním jeho jedinečnú, 6700 kilometrovú letnú misiu krížom Európou. Už samotné fotky sú úžasné..  Teším sa aj na Majkyho report, lebo mi stihol do icq povedať pár fascinujúcich zážitkov zo svojho silvestrovského výjazdu..

Mne a Hašlerke tento krát vianočný Wintertrip nevyšiel, musím sa dať zdravotne dokopy po držkopáde na lyžovačke v Oštiepkovej mulde 🙂 Ale Hašler bol aspoň skontrolovaný a praje nám všetkým zo srdca PF 2009!

© 2024 Busdriver

Theme by Anders NorenUp ↑